بهترین کافه رستوران تهران

بهترین کافه رستوران های تهران را با توجه به کیفیت و رعایت استاندارهای روز دنیا بررسی و خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم. چند نکته اساسی در این زمینه حائز اهمیت است که با بررسی های صورت گرفته و موردی توسط کارشناسان مشاهیر۲۴ از کافه رستوران های موفق بین المللی و صاحبان موفق این کسب و کار نتیجه گیری شده است.

کافه رستوران تهران

نکته اول و کلیدی صدا زدن مشتریان با نام افراد

ارائه خدمات به مشتری باید واقعی و طبیعی باشد نه بصورت تعارفی و تشریفاتی، این نکته بسیار مهم که با احوال پرسی و خیر مقدم گفتن حال و هوای مشتری را میتوانید خوب کنید را هرگز فراموش نکنید. این خوش آمد گویی باید طوری باشد که حتی طعم کافه یا غذای مشتری را بهتر کند. در نتیجه نام مشتری را به یاد داشته باشید و بعد از آماده شدن سفارش با نام خطابشان کنید.

بهترين کافه رستوران تهران

منوی کافه خود را محدودتر کنید

نکته مهم و کلیدی در مشتری مداری ارائه خدمات با کیفیت می باشد، درنتیجه هرگز کمیت منوی خود را فدای کیفیت آن نکنید. به عنوان مثال به جای اینکه ۱۰ نوع قهوه ارائه بدید سعی کنید ۴ نوع اما با کیفیت به دست مشتری برسونید یا به جای ارائه چند نوع ساندویچ ۵ مدل سرو کنید اما به کفیت و رعایت استاندارها در غیر اینصورت مشتریانتان هرگز به کافه شما بازنخواهند گشت.

کافه رستورانهای تهران

بهترين کافه رستوران تهران

دستگاه اسپرسو ساز و دیگر هیچ

جهت آماده کردن یک فنجان قهوه دلچسب به دستگاه اسپرسو ساز و دانه های قهوه با کیفیت بالا نیاز دارید، دستگاه اسپرسوساز قلب یک کافه رستوران است. نکته مهم انتخاب مناسب، نگهداری، تمیزکاری و کالیبره کردن دستگاه میباشد. اسپرسو نقطه قوت یک کافه است پس در سرویس و نگهداری آن کوتاهی نکنید. این نکته در انتخاب بهترین کافه رستوران تهران بسیار حائز اهمیت میباشد.

بهترین کافه رستورانهای تهران

بهترين کافه رستوران تهران

یادگیری و بروزرسانی اطلاعات

مدیران کافه ها باید باریستاهای کافه خود را تحت نظر و آموزش داشته باشند. باریستاها باید انواع قهوه را بشناسند و طریقه سرو را بدانند و از تاریخچه آن اطلاعات کامل داشته باشند. به عنوان مثال اگه قرار باشد چند کافه لاته آماده شود شیر همه آنها باید به یک مقدار کف داده شوند و یا وقتی سفارش لاته آرت میگیرند طرح زیبا و مخملی روی قهوه را فراموش نکنند. برای قرار گرفتن بین بهترین کافه رستوران تهران از این مورد غافل نشوید!

بهترين کافه رستوران تهران

نورپردازی و موسیقی

نور و موسیقی باید آرامش خاصی به مشتریان بدهد، موسیقی نباید با صدای بلند و آزاردهنده پخش شود، موسیقی در تمام نقاط کافه باید به صورت یکنواخت پخش شود و از بدو ورود مشتری به گوش برسد. یک نکته برای کافه دارهای حرفه ای موسیقی با صدای ملایمتر در سرویس بهداشتی کافه بسیار تاثیرگذار خواهد بود!!! در ضمن دمای هوای کافه باید در فصول گرم نه خیلی خنک باشد و در فصول سرد نه خیلی گرم، تعادل دمایی در تمام نقاط کافه بصورت یکنواخت بسیار مهم میباشد.