مشاهیر۲۴ تنها یک وب سایت ثبت مشاغل نیست بلکه در کنار اطلاع رسانی هدفمند این سامانه برای اولین بار در ایران برای گسترش تجارت الکترونیک در سراسر کشور توسط شرکت آی تی سهند یوتاب شبکه(سهامی خاص) طراحی و پیاده سازی شده است.

وب سایت مشاهیر۲۴ با هدف توسعه تجارت الکترونیک و همچنین تبلیغات هدفمند و هوشمند با امکانات منحصربه فرد جهت معرفی کسب و کار و افزایش فروش بعنوان اولین سامانه هوشمند تبلیغاتی با امکانات ویژه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد.

مزایای ثبت در مشاهیر۲۴  ایجاد یک صفحه کاملا اختصاصی بدون هیچگونه تبلیغات جانبی با امکانات ویژه(نقشه گوگل، نقشه اختصاصی مشاهیر۲۴، اطلاعات کامل شغلی، اطلاعات تماس، درج بنر و لوگو، درج شبکه های مجازی، گالری تصاویر، ساعات فعالیت و ده ها امکانات دیگر بهمراه امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی جهت فروش محصولات خود به سراسرایران) و قرار گرفتن صفحه در جستوجوگر گوگل می باشد.

روش کار سامانه:

مشاهیر24
نقشه مشاهیر۲۴

یکی از امکانات منحصربفرد سامانه مشاهیر۲۴ وجود نقشه کاملا هوشمند و اختصاصی متصل به جی پی اس که وظیفه آن تشخیص موقعیت دقیق کاربر و هدایت کاربر به سمت اولین نزدیکترین هدف مورد نظر میباشد.

در واقع بعد از اینکه کاربر مجموعه مورد نظرش را انتخاب کرد سیستم بصورت کاملا خودکار بعد از شناسایی محل دقیق کاربر مکانهایی را به شخص معرفی خواهد کرد که بعد از کلیک کاربر بروی آنها مشخصات کامل برای کاربر ظاهر خواهد شد.

مشاهیر24
جی پی اس مشاهیر۲۴

همچنین کاربر  از قسمت منو با انتخاب مجموعه مورد نظرش به صفحه ای لینک خواهد شد که در سمت راست نقشه و در سمت چپ لیست مورد نظر کاربر از مجموعه انتخاب شده ظاهر میشود که در این قسمت کاربر میتواند شهر،فواصل، امکانات مجموعه انتخاب شده و … را مشخص کند تا لیست با توجه به نیاز کاربر بارگزاری شود.

معرفی امکانات بیشتر بزودی…